Aktualności

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów IFFA 2019!

czytaj dalej...

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów IFFA we Frankfurcie w dniach 4 - 9 maja 2019

czytaj dalej...

Plan targów

 
Kliknij na logo poniżej aby przejść do strony targów
 

Come and visit us ! Hall 9.0, stand A60

 

IPPE ATLANTA Hall B, stand B4005 Atlanta, USA 12.-14.02.2019
FOOD PACK    Bangkok, Thailand 13.-16.02.2019
CFIA   Rennes, France 13.-15.03.2019
IFFA 2019 Hall 9.0., stand A60 Frankfurt, Germany 04.-09.05.2019
AGRICULTURAL FAIR    Novi Sad, Serbia 11-17.05.05.2019
PROPACK ASIA   Bangkok, Thailand 12.-15.06.2019
FOOMA   Tokyo, Japan 09-12.07.2019
TECNO CARNE 2019   Sao Paulo, Brazil 06-08.08.2019
POLAGRA-TECH   Poznan, Poland 30.09-03.10.2019
CONXEMAR   Vigo,Spain 01-03.10.2019
GULFOOD MANUFACTURING   Dubai 29-31.10.2019
INDAGRA   Bukarest, Romania 30.10-03.11.2019
MEATMANIA   Sofia, Bulgaria 07-11.11.2019
EUROPACK CFIA   Lyon, France 19-21.11.2019